E-Mail del Club:
info@rugbysitges.com

Web:
www.rugbysitges.com

Facebook:
https://www.facebook.com/rugbysitges

Twitter
https://twitter.com/rugby_sitges


PRESIDENT: 
Josep Cabré Fernandez
josep.cabre@rugbysitges.com

Director esportiu:
Laurent Frejus
directoresportiu@rugbysitges.com

Escola
Stephan Cazalbou
escola@rugbysitges.com

Contacte Mutuas – Lesions:
Jaume Cosialls  
jaumecosi@gmail.com
Tel: 607 965 878

Per al Pagament de Quotes dels jugadors i socis, s’haurà de consultar amb l’administració del Club

Responsables de administració:
Carme Crespo
secretaria@rugbysitges.com   ó   administracio@rugbysitges.com
Tel. 616 124 370

Manteniment web, xarxes socials, newsletter i fotografia:
Jaume Andreu
jaume.andreu@rugbysitges.com


Si estàs interessat a jugar en el nostre club envia un correu a info@rugbysitges.com o directoresportiu@rugbysitges.com

JUNTA DIRECTIVA

Les persones que detallem a continuació estan disponibles per a tots els jugadors i socis del Club.

Pots dirigir els teus correus a l’adreça: junta@rugbysitges.com

O particularment a:

President Josep Cabré Fernández josep.cabre@rugbysitges.com
Vicepresident 1º Javier Guerrero Oris javier.guerrero@telefonica.net
Vicepresident 2º Jaume Andreu Collado jaume.andreu@rugbysitges.com
Tresorer Pau Pérez de Acha Beamonte pau.perez@rugbysitges.com
Secretari Jaume Cosialls Vivó jaumecosi@gmail.com
Vocals Carme Crespo Crespo carme.crespo@rugbysitges.com
  Pablo Augé Gonzalez pablo.auge@rugbysitges.com
  Pablo Furchi Ortega pablo.furchi@rygbysitges.com
  Santiago Caul Rawson santircsitges@gmail.com
  Alejandro Villarreal Viale bicho@rugbysitges.com
  Patrice Dulucq patrice@rugbysitges.com
  Fernando d’Acunto fernando.dacunto@rugbysitges.com


Recorda que pots introduir els teus comentaris en totes les notes del club que estan a la web.

Centres medics i comunicats

pdfCentres Mapfre

pdfPartes Mapfre

pdfCentres Medics

pdfComunicats MAPFRE